Září 2011

Ashley Tisdale - Blond

30. září 2011 v 14:38 | \*JaneVaness*/
JSEM ZPÁTKY ;)

28. září 2011 v 16:46 | \*JaneVaness*/ |  Všechno možné...

Takže jak už víte jsem zpět. Doufám, že jste si mě nevymazali z affs. Takže druhý blog už je skoro hotový a myslím, že většinu z vás určitě nepřekvapí o čem bude. Možná si udělám i třetí, ale to až někdy jindy. Moc se toho za tu dobu co jsem tu nebyla nestalo. Možná jen to, že mám kytaru a učím se na ní hrát. Tak se zatím mějte. :))

Téma týdne: "Společnost"

27. září 2011 v 21:59 | \*JaneVaness*/
Takže napřed odborný výklad :'D

Co je to společnost..?

Společnost je skupina jednotlivců, která je charakterizována společnými zájmy a může mít i svou vlastní kulturu ainstituce. Členové společnosti mohou pocházet z různých etnických skupin, mohou ale mít i různý věk, pohlaví, státní příslušnost a náboženské vyznání. Společnost může být například národ, třeba jako Arabové, nebo občané státu, jako třeba Švýcarsko, nebo i širší kulturní skupina, jako třeba západní kultura.
Termínem společnost se označují i některá zájmová seskupenítypu řádů (např. církevních atd.), profesních skupin, odborných organizací, ale i jiná sdružení či setkání ("sešla se tu veselá společnost") atd.
Speciálním případem společnosti vytvořené za účelem podnikání je obchodní společnost, jejíž existence a faktický status bývá obvykle dán platnými právními normami.

A teď pár keců ode mě k tomuto tématu ;D :) Společnost...Znáte určitě větu: "Máme společnost..?" To už samo o sobě něco vypovídá...prostě, že nejsou sami...Společnost jako mít někoho u sebe nebo tak ;) Vím, že tohle moc inteligentně nezní, ale je už skoro 22:00 a mě už se chce spát a nudím se :D No myslím, že to stačí ;) tak dobrou noc lidi :)


POZASTAVUJI

19. září 2011 v 19:00 | \*JaneVaness*/
Takže na chvíli pozastavuju...No asi to bude měsíc nebo tak, protože pracuju na svém druhém blogu...;) Tak tohle je důvod proč nebudu obíhat no :/ :D Ale tak doufám, že to chápete. - JaneVaness

Téma týdne: "Ticho"

19. září 2011 v 18:34 | \*JaneVaness*/ |  Všechno možné...
Ticho...může být super, ale taky ne. Někteří ho někdy ani nevnímají. Občas vás z hluku bolí hlava, tak potom se to ticho vážně šikne, ale někdy opravdu ticho nechceme. Vemte si třeba hluché (hluchoněmé) ti ticho vnímají vlastně pořád, protože nic neslyší...někdy je lepší nic neslyšet...teda v některých situacích...každopádně oni nepotřebují zvuky k tomu aby něco vyjádřili....a taky někdy není potřeba žádných zvuků...vyjádříte to pohyby, pocity...opravdu někdy slov není vůbec potřeba. Já bych jako hluchá něvydržela, ale ani minutu...nemohla bych poslouchat písničky, které mám ráda...hrát na kytaru...a tak dále...;)

Pár fotek z různých situací - Debby Ryan

18. září 2011 v 14:01 | \*JaneVaness*/
Nějaké fotky - Cole & Dylan

17. září 2011 v 13:56 | \*JaneVaness*/
Další moje oblíbená fotka :DSluší jim to ;)

Sladký život Zacka a Codyho :D

Roztomilé :')

Pěkná :)

Fotka z narozenin :)

Rekonstrukce.........

14. září 2011 v 20:33 | \*JaneVaness*/
No jo...zase :D furt to měním no...ale tak doufám, že už je to poslední :D

Debby Ryan #1

13. září 2011 v 19:09 | \*JaneVaness*/

Debby Ryan - Životopis

13. září 2011 v 18:16 | \*JaneVaness*/

Povolání: Herečka, zpěvačka
Věk: 18
Datum narození: 13.5.1993
Místo narození: Huntsville, Alabama, USA
Znamení: Býk
Výška: 165 cm

Debby Ryan se narodila 13.května 1993 v Huntsville, Alabama v USA. Když jí bylo 7 let, odstěhovala se do Německa a začala hrát ve veřejným divadle. Tři roky poté se znovu odstěhovala do Spojených států a vzala vážně kariéru herečky. Když si našla agenta, zamluvila si místo na konkurzu a vyhrála roli v filmu Barney. Potom dělala pár reklam a pak film "The Longshots".

Odeslala video do Disney a byla překvapena, když zjistila, že dostala roli Bailey v "The Suite Life on Deck". Přestěhovala se z Texasu do Kalifornie aby měla blízko natáčení, které se konalo v dubnu 2008. Byla velice ráda, že se stala členem Disney rodiny.

Dylan & Cole Sprouse on Martha Stewart show

12. září 2011 v 15:55 | \*JaneVaness*/

Téma týdne: "Nahota"

12. září 2011 v 15:34 | \*JaneVaness*/ |  Všechno možné...
Jo...opět celkem úchylné téma :D Nahota je stav kdy člověk na sobě nic nemá. Někteří lidé se takto nazí cítí dobře a někteří se cítí špatně. Teď mě napadlo to, že vlastně muslimky jsou celé zahalené a jen kdyby si sundali třeba jeden ten šátek z hlavy, tak by se cítily jako nahé. Divný, ale jejím zvykem je být zahalené od kotníků až k zápěstí + hlava. No ti, kteří by se ukázali nazí před světem musí mít pořádnou odvahu. Teď se zase tak trochu blížím k pornu :D Tam také lidé musí mít odvahu se před celým světem svléct a ostatní se dívají. Já osobně bych se nikdy před nikým nesvlékla jen tak...to by musel být teda trapas...:D Jo jsou ještě nudistické pláže, kde lidé chodí jen nazí. Mě to připadá trochu směšné, ale budiž. Já mám třeba někdy velký výstřih a cítím se celkem dobře, ale na nic jinýho se nedokážu snížit. Prostituce.....to mě tak ještě k tomuto tématu napadlo. Jako prostitutka nebo prostitut se nemusí úplně svlíkat, ale tak někdy k tomu může dojít....každopádně...k tomuhle tématu je těžký něco napsat...je to takový divný. No to by mohlo asi tak stačit...tady máte ještě 2 fotky, protože já se nebojím je sem dát ;)Cole and Dylan Sprouse's "Suite Life"

12. září 2011 v 15:14 | \*JaneVaness*/

Ashley Tisdale - Rozcestník

11. září 2011 v 17:55 | \*JaneVaness*/
Osobní fotky.

Fotky od fotografů.

Fotky od paparazzů.

Fotky z různých akcí a událostí.

Ostatní fotky nebo videa, které se už nevešly.

Brenda Song - Rozcestník

11. září 2011 v 17:36 | \*JaneVaness*/
Osobní fotky.

Fotky od fotografů.

Fotky paparazzů.

Fotky z různých akcí a událostí.

Ostatní fotky nebo videa, které se už nevešly.

Debby Ryan - Rozcestník

11. září 2011 v 16:36 | \*JaneVaness*/
Osobní fotky.

Fotky od fotografů.


Fotky od paparazzů.


Fotky z různých akcí a událostí.


Ostatní fotky, (videa) které se nevešli do daných "složek".

Ashley - Photo#1

11. září 2011 v 15:01 | \*JaneVaness*/

Nejkrásnější fotka Debby Ryan :)

10. září 2011 v 14:00 | \*JaneVaness*/


Kings of Apple Town - Trailer

10. září 2011 v 12:57 | \*JaneVaness*/